KM METAL UE

O firmie

  Dokumenty do pobrania 

 

KM-METAL spółka jawna z siedzibą w Blachowni, istnieje od 2003 r. Na początku swojej działalności firma zajmowała się głównie skupem i przerobem surowców wtórnych. Obecnie istotnym polem naszej działalności jest produkcja odtleniaczy aluminium (gąski, piramidki, granulaty). Jesteśmy jednym z głównych dostawców odtleniaczy i żelazostopów dla hutnictwa i odlewnictwa.


KM-METAL jest jedną z nielicznych firm, zajmującą się przerobem zgarów metali nieżelaznych oraz odpadów powstałych z procesu odlewnictwa. Nasz zakład trudni się pozyskiwaniem surowców do przerobu zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. W najbliższym czasie planujemy uruchomić dodatkową linię do produkcji stopów aluminium.


Jesteśmy strategicznym partnerem dla przemysłu hutniczego i z tego powodu ważnym ogniwem procesu recyklingu.

W związku z dywersyfikacją firmy jesteśmy na etapie uruchomienia linii do obróbki plastycznej poprzez walcowanie na zimno, cięcie wzdłużne oraz wytłaczanie wyrobów ze stali i metali nieżelaznych.

Spółka KM-METAL posiada zmodernizowaną i nowoczesną ciepłownię spełniającą rygorystyczne wymagania dotyczące ochrony środowiska, która zaopatruje w ciepło mieszkańców Blachowni. Dysponujemy również składem węgla dla odbiorców indywidualnych i hurtowych.

Jesteśmy solidną i rzetelną firmą, a współpraca z nami przynosi obustronne ekonomiczne korzyści. Od 2011 r. corocznie jesteśmy wyróżniani „CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ” nadawanym przez DUN&BRADSTREER. Otrzymaliśmy również tytuł „GEPARD BIZNESU”.
 

42-290 Blachownia
ul. 1 Maja 3
+48 34 326 82 00
Copyright © 2015 KM METAL